Formy płatności w HanseMerkur Ubezpieczenia Podróży

Za wszystkie polisy można zapłacić w następujący sposób:

Karty Kredytowe

Mogą Państwo u nas korzystać z bezpiecznej płatności kartami płatniczymi Visa, Mastercard, American Express oraz Diners Club International. HanseMerkur posługuje się uznanym na całym świecie standardem PCI do obsługi płatności kartami kredytowymi.

PayPal

Oferujemy również możliwość bezpiecznego i łatwego dokonania płatności w systemie PayPal. Po zakończeniu procesu zakupu wzgl. rezerwacji następuje bezpośrednie przeniesienie do systemu PayPal. Osoby posiadające już konto w PayPal mogą się tam zalogować za pomocą swoich danych użytkownika i dokonać płatności. Jeśli nie są Państwo jeszcze klientami PayPal, mogą Państwo zalogować się jako gość lub otworzyć swoje konto w PayPal i następnie potwierdzić realizację płatności.

Przelewy24

Oferujemy także możliwość bezpiecznego i łatwego dokonania płatności w ramach bankowości elektronicznej w systemie Przelewy24. Po zakończeniu procesu zakupu wzgl. rezerwacji następuje bezpośrednie przeniesienie do Państwa banku. Należy tam zalogować się za pomocą swoich danych użytkownika i dokonać płatności.