Sieć biur Wakacyjny Świat partnerem HanseMerkur

Z początkiem roku 2017 HanseMerkur rozpoczął współpracę z aktualnie największą polską siecią biur podróży - Wakacyjny Świat Turystyczni Doradcy. W ten sposób liczba punktów sprzedaży ubezpieczeń podróży HanseMerkur wzrosła o kolejne 100 biur. Wakacyjny Świat to ogólnopolska sieć biur podróży działających pod wspólną marką z dostępem do szerokiej oferty równie ważny, jak profesjonalna pomoc w jej wyborze. Są to Doradcy Turystyczni, którzy rozumieją, jak ważne jest dobre dopasowanie oferty do potrzeb Klienta.

 

Współpraca z Wakacyjnym Światem doskonale wpisuje się w strategię Ubezpieczyciela. Od początku naszej obecności na polskim rynku, mamy na uwadze dotarcie do Klientów indywidualnych i umożliwienie im swobodnego zakupu ubezpieczenia, w dogodnym dla nich miejscu  – mówi Renata Łątka, Operations Manager w HanseMerkur Ubezpieczenia Podróży.

 

O Wakacyjny Świat

 

Właścicielem marki Wakacyjny Świat jest firma Travel Network Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, działająca w ramach grupy należącej do giełdowej spółki NETMEDIA SA.

 

Działalność opiera się na czterech głównych filarach: kompleksowość ofert turystycznych, profesjonalnym doradztwie, wymianie doświadczeń zdobytych w branży turystycznej oraz nowowczesnych narzędziach sprzedażowych.

 

Zapraszamy do biur!