Ubezpieczenie HanseMerkur w Eurowings

01.09.2016 HanseMerkur wzmocnił swoją obecność u swojego wieloletniego Partnera Eurowings. Na stronie internetowej niemieckiego przewoźnika wystartowała sprzedaż ubezpieczeń dedykowana polskiemu Klientowi.

 

Każdy pasażer rezerwując bilet lotniczy na stronie Eurowings z wylotem z Polski ma możliwość wykupienia  ubezpieczenia w dogodnym dla siebie wariancie. Ochroną objęte są koszty odwołania i przerwania podróży, KL i transportu oraz bagaż. Dodatkowo istnieje możliwość zawarcia umowy ubezpieczenia tylko od kosztów rezygnacji i przerwania  podróży.

 

O Eurowings

Eurowings – linia lotnicza operująca loty długodystansowe od 2015, koncentruje się również na przelotach budżetowych w ramach grupy, latając w imieniu Germanwings.

 

Grupa Lufthansa ma zamiar użyć nowe Eurowings, aby uczynić linię bezkonkurencyjną w sektorze lotów bezpośrednich. Dysponując ponad setką samolotów, Eurowings wyrasta na numer jeden na rodzimych rynkach.

 

Eurowings wraz ze swoimi partnerami posiada w swojej siatce połączeń ponad 130 kierunków w Europie. Od listopada lotnisko Kolonia/Bonn zostało wytypowane do obsługi lotów długodystansowych (np. Karaiby czy Tajlandia), zaś przeloty realizowane są samolotami Airbus A330, z których każdy mieści na swoim pokładzie 310 pasażerów.

 

W maju 2016 uruchomione zostało połączenie na Mauritius, a w czerwcu 2016 do Stanów Zjednoczonych. Loty długodystansowe odbywają się z lotniska Kolonia/Bonn.

 

Niezależnie od celu podróży, czy to w celach biznesowych jak i urlopowych, Eurowings jest linią lotniczą na każdą  z tych okoliczności. Dla klientów oznacza to: przeloty low-cost po Europie jak i po świecie, mając do wyboru trzy taryfy (BASIC, SMART, BEST), które są dopasowane do każdego rodzaju podróży jak i budżetu.