HanseMerkur partnerem II edycji Targów Grecka Panorama

Między 3 a 4 grudnia 2016 roku odbędzie się II edycja greckich targów. Spółka North Events będzie prezentować grecką turystykę i unikatową kulturę zachęcając Polaków do odkrywania piękna tego kraju oraz promować wyśmienitą grecką kuchnię i produkty od lokalnych dostawców.
Druga odsłona GRECKIEJ PANORAMY w tym roku będzie połączona z GREEK FOOD SHOW. Obie imprezy zostaną zorganizowane na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie i będą promować grecką turystykę oraz pozwolą bliżej poznać kulturę Grecji i spróbować lokalnych greckich produktów.

 


Podpisane porozumienie, między spółką North Events a Greckim Komitetem Narodowym UNESCO, umożliwia poszerzenie wiedzy o kraju i promowanie kulturalnego dziedzictwa – zarówno materialnego, jak i bogactw naturalnych. W ramach popularyzacji Grecji, jako miejsca wypoczynku i podróży, memorandum pozwala aktywnie współdziałać instytucjom, co wpłynie pozytywnie na przekaz informacji dotyczących turystyki, gastronomii i wydarzeń kulturalnych.

 

HanseMerkur Ubezpieczenia Podróży zostało Partnerem II edycji Targów Greckich, przyczyniając się w ten sposób do promocji greckiego kierunku wśród polskich turystów oraz dbając o ich optymalną ochronę ubezpieczeniową w trakcie podróży.

 

Przyjdź na Stadion PGE Narodowy i poczuj smak Grecji !