Bezkosztowa anulacja polisy

HanseMerkur reaguje na odwołanie imprezy turystycznej z winy organizatora

 

Sezon urlopowy w pełni. Miesiące wakacyjne to okres intensywnych wyjazdów Polaków. Niestety wydarzenia geopolityczne zakłócają spokój podróżnych, zmuszając tym samym organizatorów turystyki do drastycznych decyzji, czyli anulowania wyjazdów.

 

HanseMerkur w takich sytuacjach reaguje bardzo szybko, umożliwiając Ubezpieczonym, bezkosztową anulację polisy z kosztami odwołania lub z kosztami odwołania i przerwania podróży. Taka sama procedura zostanie również zastosowana w przypadku, kiedy Klient zmieni rezerwację na inną podróż i dla nowej podróży zostanie zawarte nowe ubezpieczenie, o ile nie skorzystał jeszcze z żadnych świadczeń.

 

Ubezpieczenie od rezygnacji oferowane przez HanseMerkur na polskim rynku wyróżnia korzystna kalkulacja. Ubezpieczenie od rezygnacji 100 juz poniżej 2,5% ceny imprezy turystycznej, biletu lotniczego/kolejowego/autokarowego/promowego czy wynajmu zakwaterowania. Przy tym ochrona ubezpieczeniowa przy odwołaniu jest jedną z najwyższych na rynku, bo obejmuje nawetdo 30 000 PLN na osobę.